Wczytuję dane...
ZWROTY I WYMIANY

POBIERZ FORMULARZ I DOKONAJ ZWROTU LUB WYMIANY :

     

______

Zwroty i wymiany w sklepie panitorbalska.pl

Chcesz zwrócić kupiony produkt lub zamienić go na inny? Nie ma nic prostszego! W sklepie Panitorbalska.pl czynności związane ze zwrotami i wymianami są naprawdę łatwe. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i bez podawania przyczyny. Wykonujesz jedynie kilka poniższych kroków i gotowe!

1. W ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia należy zgłosić chęć zwrotu lub wymiany produktu na inny. Możesz zrobić to na jeden z kilku poniższych sposobów:

  • Telefonicznie pod numerem (+48) 536-019-908, podając numer zamówienia oraz imię i nazwisko.
  • Mailowo, wysyłając wiadomość na adres sklep@panitorbalska.pl z numerem zamówienia, imieniem i nazwiskiem oraz informacją chęci odstąpienia od umowy.
  • Wypełniając formularz zwrotu/wymiany. Możesz przesłać nam go na adres mailowy lub dołączyć do zwracanego produktu. W drugim przypadku należy wysłać paczkę do magazynu do 14 dni od daty otrzymania zamówienia. Formularz pobierzesz tutaj [ POBIERAM ]

2. Od momentu otrzymania zamówienia masz aż 100 dni na to, by wysłać produkt do naszego magazynu, pod warunkiem, że wcześniej zgłosisz nam chęć odstąpienia od umowy/wymiany produktu.

Jeśli jednak planujesz wysłać nam paczkę w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, wystarczy, że dołączysz do niej formularz zwrotu – wówczas nie ma potrzeby informowania nas o tym wcześniej.

3. Paczkę wysyłasz na własny koszt na adres:

GUSTO
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 87E
87-100 Toruń
tel. 536-019-908

4. W ciągu 14 dni od otrzymania paczki nasi pracownicy zwrócą Ci należność na konto bankowe lub wymienią produkt na inny.

4.9/5


99% klientów poleca ten sklep
Na podstawie
6 687 opinii
z ostatnich 12 miesięcy
35 165
Wszystkoch opinii