Wczytuję dane...
#Zostań w Domu

Zakupy do domu nie zaszkodzą nikomu
panitorbalska.pl a koronawirus – dostawy bez zmian!

Drodzy Klienci!

W trosce zarówno o Wasze zdrowie, jak i naszych pracowników, sklep panitorbalska.pl podejmuje wszelkie działania, by zapewnić odpowiednią ochronę na czas pandemii. Pomimo utrudnionych warunków, staramy się, by zakupy w naszym sklepie przebiegały w jak najbardziej komfortowy i bezpieczny dla Was sposób. Wprowadziliśmy już niezbędne środki ostrożności, które mają na celu chronić wszystkich klientów oraz osoby pośredniczące z naszym sklepem :

  • stanowiska pracy są codziennie dezynfekowane
  • pracownicy, którzy mają kontakt z przesyłkami, pracują w rękawiczkach
  • regularnie stosujemy środki dezynfekujące
  • badamy temperaturę każdego pracownika przed rozpoczęciem pracy
  • skrupulatnie kontrolujemy zalecenia profilaktyczne w naszym zespole

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Wraz z rosnącą liczbą zakażeń na koronawirusa, zainteresowanie zakupami internetowymi jest coraz większe. Informujemy, że terminy dostaw nie ulegają zmianie.

Zależy nam, by realizacja zamówień była tak samo sprawna i szybka, jak do tej pory. W związku z tym, zespół panitorbalska.pl pracuje 24 godziny na dobę przez cały tydzień w systemie dwuzmianowym.

PŁATNOŚĆ

By zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo Wam oraz naszym partnerom z firm kurierskich, serdecznie zachęcamy do :

  • rezygnacji z formy płatności za pobraniem, by zmniejszyć kontakt z kurierami
  • dokonywania płatności za pomocą przelewu lub karty

ODBIÓR PRZESYŁKI

Gorąco polecamy darmową i bezpieczną dostawę kurierską za pośrednictwem firmy DPD. W celu najwyższej jakości bezpieczeństwa, odbiór może odbyć się bezkontaktowo. W dniu doręczenia przesyłki, otrzymasz wiadomość SMS z kontaktem do kuriera, aby ustalić szczegóły odebrania paczki. Tym samym zachęcamy do :

  • bezkontaktowego odbioru paczki pod drzwiami Twojego domu/mieszkania
  • pozostawienia paczki przez kuriera na portierni/recepcji

BEZPIECZNE ZAKUPY

By w miarę możliwości uniknąć rozprzestrzenianiu się wirusa, zachęcamy Was również do respektowania wszelkich procedur profilaktycznych oraz o pozostanie w domach na czas zagrożenia epidemicznego.
Pragniemy podkreślić, że nieustannie podejmujemy obowiązujące środki bezpieczeństwa nie tylko wobec naszych pracowników, ale również produktów i przesyłek. Dokonujemy wszelkich starań, by sprostać obecnej sytuacji i tym samym zapewniamy odpowiednią ochronę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji i oferujemy wysoką jakość obsługi – zakupy do domu nie zaszkodzą nikomu, serdecznie zapraszamy!

4.9/5


99% klientów poleca ten sklep
Na podstawie
6 687 opinii
z ostatnich 12 miesięcy
35 165
Wszystkoch opinii