Wczytuję dane...
Sortuj według:

Walizki dla dziewczynki – by podróżowała w dobrym stylu!

Szykuje się podróż życia? A może jedynie wypad na weekend do babci? Niezależnie od destynacji, trzeba zabrać ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W przypadku bagażu młodej damy – będzie tego naprawdę sporo! Mamy to na uwadze, dlatego proponowane przez nas walizki dla dziewczynki są bardzo pojemne.

Wiemy, że komfort użytkowania to nie wszystko, dlatego walizki dla dziewczynek od Pani Torbalskiej czarują feerią barw i pięknymi motywami. Na pewno Twoja córka znajdzie tu coś dla siebie.

Walizki dla dziewczynek – czarujące wzory i urocze kolory

Szukając odpowiedniej walizki, dorośli skoncentrują się w pierwszej kolejności na jej walorach użytkowych. Pani Torbalska nie traci jednak rezonu i pamięta, jak ważny jest wyszukany styl. Już od najmłodszych lat!

Szanując potrzebę wyróżniania się z tłumu oraz stosownego podkreślenia oryginalnego stylu, nasze walizki dla dziewczynek wypełnione są po brzegi najmodniejszymi kolorami. Znajdziemy tu nie tylko dziewczęcy róż – o nie! Wiemy, że błękit potrafi być piękny i nie rezerwujemy go jedynie dla młodych przedstawicieli męskiego świata.

Otwieramy się na optymistyczny odcień koloru żółtego, który ostatnimi laty zyskuje na popularności. W naszej ofercie posiadamy też walizki dla dziewczynek skąpane w fiolecie (no przecie!) i bardziej śmiałe propozycje zakorzenione w klasycznej czerni – zarezerwowane nie tylko dla nastolatek (czasem również ich matek).

Walizka dla dziewczynki na kółkach może być także czerwona – z pewnością żadna młoda dama nie poczuje się jej barwą urażona!

A pozostawiając rymy w przedpokoju, taka kolorowa walizka dla dziewczynki ma jeszcze jeden atut – bez problemu odnajdziemy ją w morzu innych toreb na lotnisku. Wystarczy tylko rzucić kątem lewego oka na naszą ofertę – obok takich modeli ciężko przejść obojętnie! To plus dziesięć do walorów estetycznych i minus 50 minut poszukiwania torby, wśród wszystkich czarnych i mdłych walizek zgrupowanych w autobusowym bagażniku lub na taśmie podawczej.

Walizki dla dziewczynki – rozbawią ją te uśmiechnięte minki

Skoro kwestie kolorów mamy już za sobą, teraz bierzemy pod lupę walizki dla dziewczynki na kółkach z wyszukanymi motywami. W naszym portfolio znajdzie się między innymi torba podróżna, która zauroczy ją słodkim kotkiem na różowym tle .

W bogatej ofercie znajdziemy również coś dla fanek nocnych stworów – tu sowy sprawdza się rewelacyjnie. Nie tylko wieczorową porą – walizka dla dziewczynki z puchaczem doprawi każdą wyprawę dreszczykiem przyjemnych emocji.

Pozostając w ornitologii – walizka może także zostać ozdobiona motywem kurczaczka – to super pomysł na prezent od Zajączka! Zwłaszcza, jeśli w czeluściach tej pojemnej torby skryjemy słodycze. Biorąc pod uwagę wszystkie kieszenie i zmyślnie zaprojektowane zakamarki – zagwarantujemy słodki zapas na cały rok!

Walizka dla dziewczynki – komfort ubrany wyszukanym stylem

Wiemy, że kupuje się oczami. Zwłaszcza dzieci mają niesamowitą zdolność do podejmowania decyzji zakupowych na bazie ulubionych kolorów i wzorów. U Pani Torbalskiej najwyższa jakość wykonania idzie pod rękę z estetyką, dlatego o pochopnych wyborach nie ma mowy!

Jeśli zdecydowaliście się odwiedzić nasz wirtualny dział w poszukiwaniu walizki dla dziewczynki, bez lęku możecie jej zaprezentować znajdujące się w nim modele. Gwarantujemy, że niezależnie od tego, który ostatecznie złapie ją za małe serduszko, rodziców nie doprawi o zawał serca.

Uważamy, że najpiękniejsza torba, czy walizka na kółkach nie będzie właściwą, jeśli nie stanie za nią precyzja wykonania i kunszt wykorzystanych do jej stworzenia materiałów. Nauczeni doświadczeniem sięgamy po towar jedynie z najwyższej półki – i taki też serwujemy naszym klientom.

To bezcenna radość dziecka oparta na walorach wizualnych i poczucie spokoju rodziców, płynące z jakości, która posłuży przez długie lata. W przypadku produktów eksploatowanych przez dzieci to podwójnie ważne!

Walizka dla dziewczynki na kółkach – idealna także do kabiny samolotu!

Podróże małe i duże obarczone są pewnymi kosztami. Bagaż wliczony w cenę biletu to możliwość wydania zaoszczędzonych środków w kawiarni lub sklepie z pamiątkami! By skorzystać z takiej możliwość, walizka dla dziewczynki na kółkach musi być pojemna. Nawet bardzo!

Wtedy możemy potraktować ją w kategorii torby, którą umieścimy pod fotelem w kabinie samolotu, a za tę najczęściej nie trzeba płacić!

Wygodne i trwałe kółeczka sprawdzą się w trakcie długich spacerów, podczas których poznamy nowe miejsca z (nie)turystycznej strony. Bez zbędnego marudzenia, że torba za ciężka, a balerinki za ciasne. Wygodne kieszenie wewnętrzne, do których bez problemu dostaniemy się w parę sekund to gwarancja szybkiego sięgnięcia po wygodniejsze trampki, nawet skryte na samym dnie walizki dla dziewczynki ceniącej poczucie komfortu!

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu