Wczytuję dane...
Sortuj według:

Torebki turkusowe w letnich stylizacjach

Kolor turkusowy sam w sobie nie jest łatwym kolorem w tworzeniu stylizacji. Jest za to bardzo wyrazisty i energetyczny. Turkus to połączenie błękitu z jasną zielenią i odrobiną bieli. Kojarzy się z latem, z lazurowym morzem i bezchmurnym błękitnym niebem. Pewnie dlatego turkusowe dodatki – buty, torebki i biżuteria są idealnym dopełnieniem letnich stylizacji. Nie warto jednak rezygnować z tego koloru zimą czy jesienią. Turkusowa torebka zawsze doda nam świeżości i uzupełni nasz outfit o bardzo oryginalny akcent.

Do czego nosić turkusowe torebki?

W wersji klasycznej i spokojnej turkusowa torebka będzie na pewno świetnie łączyć się z bielą. Torebka turkusowa noszona do białej letniej sukienki ożywi i jednocześnie podkreśli delikatność i kobiecość stylizacji. Harmonię osiągniemy również łącząc turkus z kolorem czarnym, złotym lub srebrnym. Należy jednak pamiętać, że kolor turkusowy jest bardzo intensywny, dlatego najlepiej się czuje jako dodatek do stonowanych zestawień. Nie warto też wykorzystywać kilku turkusowych elementów w tej samej stylizacji, ponieważ takie zestawienie może nas pozbawić elegancji i lekkości.

Jeżeli zależy nam jednak na większej ekstrawagancji, to warto zastanowić się nad wykorzystaniem turkusowej torebki do stylizacji w kolorze kanarkowym, koralowym czy brązowym. To są odważne zestawienia, ale mogą przynieść bardzo interesujący efekt. Turkusowy doskonale prezentuje się także z trawiastą zielenią. Monochromatyczne stylizacje są bardzo modne w tym sezonie, a zielony jest tu bardzo wdzięcznym kolorem.

Jakie fasony torebek wybrać?

Wybór turkusowych torebek na rynku jest ogromny. W sklepie www.panitorbalska.pl znajdziemy wyraziste i eleganckie listonoszki na długim pasku, duże shoppery i worki na codzienne zakupy oraz oryginalne kobiece kuferki z motywem namalowanych kwiatów. Dzięki dużej różnorodności fasonów i materiałów, z których torebki są wykonane, oraz dzięki bogactwu turkusowych odcieni, każda fashionistka może znaleźć idealną turkusową torebkę do swoich modowych eksperymentów.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu