Wczytuję dane...
PŁATNOŚCIPani Torbalska nie narzuca swoim klientom jednego sposobu płatności. Kobiety lubią podejmować decyzje, a my dajemy im wybór.


1. PRZELEW ZWYKŁY


Za zamówiony towar w sklepie panitorbalska.pl mogą Państwo zapłacić dokonując przelewu na nasze konto:

mBank  57 1140 2004 0000 3402 8497 3113


W tytule przelewu proszę podać : Imię, Nazwisko i numer zamówienia


 2. PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM
                         


Opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazauje się kurierowi. Wybierając tą formę płatności zamówienie realizowane jest natychmiast po złożeniu zamówienia.


3. PŁATNOŚCI ONLINE PAYU oraz PRZELEWY24


Rozliczenia transakcji Kartą Kredytową i e- Przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Payu ( http://www.payu.pl/) oraz Przelewy24 (https://www.przelewy24.pl/)

Wybór tych form płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w sklepie. O statusie płatności zarówno Klient jak sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. W serwisach Payu oraz Przelewy24 można dokonać transakcji za pośrednictwem : przelewów bankowych, przelewów transferowych, kart kredytowych ( Visa, MasterCard i wiele innych ).


4. PŁATNOŚCI ONLINE PAYPAL

PayPal to wiodący na świecie międzynarodowy system płatności internetowych w ponad 190 krajach
( https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home )

 5. ODROCZONE PŁATNOŚCI PAYPO

PayPo to komfortowa metoda płatności, którą oferuje sklep Panitorbalska.pl. Pozwala ona na odroczenie płatności za kupione produkty do 30 dni. Jeśli zapłacisz w terminie, nie poniesiesz dodatkowych opłat. Jeśli jednak nie dokonasz płatności w ciągu 30 dni, to zostanie ona rozłożona na wygodne raty, które możesz na spokojnie spłacić w późniejszym terminie.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu