Wczytuję dane...
Sortuj według:

Listonoszki męskie – najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką

Wydaje się, że mężczyźni nie potrzebują toreb. A jednak! Wypchany do granic możliwości portfel, telefon komórkowy, klucze do domu, kluczyki do auta, mały skoroszyt... Gdzie to nosić?! Listonoszki męskie chętnie przygarną na swój pokład wszystkie męskie skarby!

Torba listonoszka męska – modna i wygodna

Listonoszki męskie sprawią, że raz na zawsze ukrócisz proceder rozciągania kieszeni jeansów.

Zapomnij o zajętych dłoniach i myślach – od teraz wszystko będziesz miał w jednym bezpiecznym i wygodnym miejscu. Zawsze pod ręką!

Pani Torbalska dba o to, by torba męska listonoszka wpisywała się w najnowsze trendy, była uniwersalna i pasowała do wielu stylizacji. Nie lękaj się, że przez torbę będziesz musiał poświęcić więcej czasu na wybór odpowiednich elementów garderoby – proponowane przez nas torby męskie listonoszki są ponadczasowe i klasyczne.

Dzięki temu zawsze będziesz wyglądać właściwie i z klasą – nawet w przypadku bardziej sportowej odsłony Ciebie!

Listonoszki męskie – elegancja w małym formacie

W naszym portfolio znajdują się listonoszki męskie skórzane, które skąpane zostały w ciemnych barwach. To głęboka czerń i chłodne szarości, które polecają się na bardziej formalne okoliczności.

Taka torba męska listonoszka spokojnie może towarzyszyć Ci podczas załatwiania spraw zawodowych, podpisywania umowy u notariusza, czy wieczornego wypadu na obiecującą randkę. Jesteśmy pewni, że kandydatka na TĘ JEDYNĄ doceni zestawienie czarnej listonoszki z białą, dobrze odprasowaną koszulą. Warto dobrać do niej ulubione jeansy i buty na pograniczu elegancji oraz sportowego stylu. Stylizacja z efektem WOW gotowa.

Torba męska listonoszka – dobra organizacja i bezpieczeństwo przede wszystkim!

Mimo swoich niewielkich gabarytów męska torba listonoszka pomieści naprawdę wiele. Możesz zdecydować się na model z przepastnymi kieszeniami wewnętrznymi lub taki, który dodatkowo został wyposażony w małą kieszonkę zewnętrzną, zapinaną na zamek . To dobre miejsce na klucze do domu lub telefon, które zawsze chcesz mieć pod ręką.

Zdecyduj, czy zameczek ma się wyróżniać i stanowić element dekoracyjny. Wtedy sięgnij po eleganckie srebro . Kieszonka i jej zamknięcie mogą być bardziej dyskretne – dopasowując się barwą do koloru listonoszki. Męskie modele z naszego asortymentu pozbawione są zbędnych dodatków – wychodzimy z założenia, że czasem „mniej znaczy więcej”.

Dla panów, którzy uważają, że torebki listonoszki męskie mogłyby jednak pokusić się o większą frywolność, oferujemy model z przyciągającą wzrok siateczką w części frontowej .Nadal jest elegancko, ale ze szczyptą sportowego zacięcia.

Torby męskie listonoszki w sportowym stylu

Odpowiadając na wyszukane potrzeby, w naszym portfolio umieściliśmy także torby męskie listonoszki w bardziej sportowym stylu. Te modele polecają się na co dzień i od święta, gwarantując doskonałe spasowanie z ukochanym t-shirtem oraz mniej zobowiązującą koszulą w liski.

Te torebki listonoszki męskie można nosić do biura (jeśli dress code nie został sztywno narzucony) lub na plażę. I w jednym i drugim miejscu będą czuły się świetnie!

Ich dodatkowym atutem są kolory – listonoszki męskie w sportowej odsłonie ubieramy nie tylko w czerń i szarości . W tym dziale znajdzie się również torba listonoszka męska w ciekawym odcieniu błękitu oraz bardziej śmiały model skąpany w czerni, z przyciągającymi wzrok wstawkami .

Wszystkie z oferowanych toreb wyposażone zostały w wygodne i przestronne kieszenie wewnętrzne oraz zewnętrzne (zapinane na zamek). To gwarancja dobrej organizacji i wygodny dla Twoich najważniejszych męskich rzeczy!

Przyznaj się, która listonoszka od Pani Torbalskiej spodobała Ci się najbardziej?

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu