Wczytuję dane...
Sortuj według:

Postaw na casualową elegancję, wybierając mokasyny

Mokasyny swoją historię czerpią z kultury Indian, którzy byli prawdziwymi mistrzami w wyrabianiu miękkich, wygodnych i bardzo trwałych rodzajów obuwia. Modne mokasyny damskie to gorący trend, obowiązujący już od kilku sezonów.

Damskie mokasyny: z czym je łączyć?

Mokasyny to zapewne jeden z najpopularniejszych rodzajów obuwia, przeznaczonego zarówno dla mężczyzn, jak i dla pań. Jako obuwie codzienne cechuje się wygodą i brakiem konkretnego zdobnictwa, a dzięki zasadzie wykonania jest praktyczne i sprawdza się w zestawieniu z każdym strojem casualowym. Główną cechą, która o tym decyduje jest prostota modeli oraz możliwość wykonania ich w każdym dowolnym kolorze. Mokasyny damskie szyte są ze skóry w odcieniach naturalnych, albo specjalnie barwionej. Panie zazwyczaj stawiają znacznie większe wymagania, jeśli chodzi o dobór obuwia do zestawu odzieży, częściej poszukując butów w kolorze niebieskim czy czerwonym. Modne mokasyny damskie to obuwie, które króluje na pierwszoligowych wybiegach najznamienitszych projektantów już od kilku dekad i nic nie wskazuje na to, by ta sytuacja uległa zmianie. Na stopach tak wielkich gwiazd jak Taylor Hill, Naomi Campbell, Kaia Gerber, Bella Hadid, Cindy Crawford, Kate Moss czy Anja Rubik możemy zaobserwować mokasyny damskie w różnych odsłonach. W końcu to te nazwiska wyznaczają, co jest modne w tym sezonie. Współczesne mokasyny damskie mają rodowód indiański, ale zostały znacznie zmodyfikowane, zachowując tradycyjną formę jedynie w zarysie ogólnym i koncepcji. Nadal jednak zaliczają się do najwygodniejszych modeli obuwia noszonych w okresach przejściowych, kiedy stopy wymagają większej ochrony przed chłodem. Panie mogą też liczyć na dodatkowe detale, które dodają butom więcej delikatności i kobiecego stylu. Zaliczają się do nich ozdobne klamerki i nieco wyższy obcas słupkowy.

Modne mokasyny damskie– codzienność w parze z elegancją

Mokasyny damskie inaczej nazywane są– „cichobiegami”, co sugeruje, iż pozostają one butami miękkimi i pozbawionymi dodatków takich, jak metalowe obcasy czy utwardzane zelówki. Stały się one nie tylko obuwiem praktycznym, ale też modnym i bardzo często wybieranym nawet przez osoby z elitarnych kręgów. Projektowaniem mokasynów zajmują się najwięksi mistrzowie w tym fachu, a ich buty na rynkach osiągają astronomiczne ceny. Do najbardziej typowych cech, jakimi wyróżniają się modne mokasyny damskie można zaliczyć szwy wykonane na zewnątrz, często zaakcentowane grubą, kolorową nicią, podeszwę zawiniętą na piętę buta, płaski obcas i charakterystyczny krój noska. Mokasyny damskie zaliczane są nie tylko do najwygodniejszych, ale także do uniwersalnych butów codziennych. Oznacza to, że z powodzeniem można je założyć do sportowych spodni, jak i do spódnicy czy nawet garsonki. Latem świetnie też komponują się z krótkimi spodniami, zgodnie z nakazami mody zakładane na gołe stopy. Modne mokasyny damskie to propozycja dla pań, które nie lubią rutyny i nie boją się eksperymentować z różnymi wariantami stylizacyjnymi. Modne mokasyny damskie to oferta dla kobiet w każdym wieku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu