Wczytuję dane...
Sortuj według:

Bądź trendy na plaży i basenie - wybierz najmodniejsze klapki

 

Klapki damskie to wyjątkowo komfortowe obuwie w tysiącach odmian, od modeli plażowych i basenowych po eleganckie modele na szpilce do wytwornych sukienek.

 

Klapki większości osób kojarzą się z basenem, sauną czy innymi miejscami, w których korzysta się z publicznych łaźni. W dziedzinie wygodnych butów bez pięt dokonało się wiele zmian, dzięki którym buty te trafiły do mody codziennej. Obecnie klapki damskie to jeden z typowych rodzajów butów na lato. Oczywiście nadal dostępne są modele typowo basenowe, które sprawdzają się idealnie również na nadmorskich plażach chroniąc przed rozgrzanym piaskiem czy niespodziewanymi zagrożeniami dla stóp. Coraz więcej tego typu modeli jednak pojawia się na ulicach, jako tradycyjne obuwie codzienne, szczególnie doceniane przez kobiety.

 

Modele klapków damskich to kategoria równie bogata, jak sandały czy czółenka, a więc również możliwość wyboru tego, co się najbardziej lubi albo, co idealnie komponuje się z często noszoną odzieżą. Kobiety mające swój styl mogą decydować pomiędzy wysokością obcasów, kolorem i stopniem zabudowy klapek oraz ich charakterem – bardziej sportowym czy wizytowym.

 

Klapki damskie – na plażę, basen i na wykwintne przyjęcie

 

Klapki damskie, jakie można spotkać w sklepach to np.: wysokie klapki na drewnianej podeszwie wyposażone w słupkowy obcas, albo na korkowym koturnie, klasyczne płaskie japonki z wąskimi lub szerokimi paskami, klapki z zabudowaną górą i górą plecioną z pasków, modne klapki typu peep toe, na wysokiej szpilce, sportowe - na płaskiej podeszwie z górą zapinaną na klamerki, a nawet klapki domowe i wykonane z gumy. Różnorodność wzorów jest tak duża, ze tylko w tej jednej kategorii można znaleźć model odpowiedni na każdą możliwą okazję, od wędrówki po plaży po wytworne przyjęcie.

 

Ilość rozwiązań jest zapewne o wiele większa, bowiem praktycznie każde buty można przekształcić przy odrobinie wyobraźni w klapki damskie pozbawiając je zapięcia i pozostawiając jedynie przednią część nadbudowy. Możliwości ogranicza tylko wyobraźnia projektantów i oczywiście przydatność takich modeli.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu