Wczytuję dane...
DOSTAWA

Ekspresowa i darmowa wysyłka

W sklepie Panitorbalska.pl wysyłki są realizowane w ekspresowym tempie, a oprócz tego są całkowicie darmowe! Wiemy, że zależy Ci na tym, by Twój zakup doszedł pod wskazany adres w możliwie jak najkrótszym czasie. Podejmujemy więc wiele starań, by realizacja zamówienia przebiegła sprawnie, bezpiecznie i przede wszystkim w błyskawicznym tempie. Dzięki temu produkt może być już u Ciebie nawet następnego dnia! Zastanawiasz się jak to możliwe? Już tłumaczymy!

1. Posiadamy własne magazyny, dzięki czemu zamawiane produkty są pakowane przez naszych pracowników i trafiają do Ciebie bezpośrednio ze sklepu Panitorbalska.pl;

2. Jeśli wybierzesz opcję zapłaty za pobraniem, zrealizujemy wysyłkę natychmiastowo. Przy płatnościach elektronicznych wysyłamy produkt od razu po zaksięgowaniu wpłaty.

3. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 14:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Sposoby dostawy

Współpracujemy z rzetelnymi firmami kurierskimi w kraju. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje zakupy odbywają bezpieczną podróż do Ciebie. Zobacz, jakie sposoby dostawy mamy do zaoferowania i wybierz ten, który jest dla Ciebie najbardziej komfortowy.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu