Wczytuję dane...

Podkreśl swój seksapil, nosząc najmodniejsze szpilki

 

"Nie diamenty, ale obcasy są najlepszym przyjacielem kobiety" – słowa Williama Rossi dobitnie oddają znaczenie szpilek w życiu każdej kobiety.

 

Nie ma bardziej seksownej kobiety bez pary niebotycznych szpilek. Buty te od niepamiętnych czasów kojarzą się z esencją kobiecości, ale również z wybitną elegancją, jeśli towarzyszą sukience koktajlowej czy legendarnej małej czarnej. Szpilki damskie swój charakter wyrażają przede wszystkim kolorem – czerwonym, czarnym i cielistym.

 

Nude shoes to określenie butów o charakterystycznym cielistym kolorze. Samo słowo nude odnosi się też do określenia nagości, co ma spore znaczenie w przypadku butów, bowiem oglądane z pewnej odległości są po prostu niewidoczne. Cieliste szpilki damskie stały się bardzo popularne z uwagi na ich wyjątkowe oddziaływanie na sylwetkę zwłaszcza w zestawieniu z odpowiednią dopasowaną sukienką. Szpilki damskie w kolorze cielistym wyposażone w kilkunastocentymetrowy obcas to idealny sposób na wyjątkowe wydłużenie własnych nóg.

 

Szpilki damskie – seksapil i wytworna elegancja

 

Wiele kobiet od lat już docenia klasyczne buty na szpilce z uwagi na to, że nie tylko dodają wzrostu, ale też poprawiają kształt sylwetki, jednak to właśnie kolor okazuje się kluczowym w optycznym odbiorze całości. Cieliste szpilki zlewają się z kolorem nóg tworząc z nimi jedną całość, dzięki czemu te ostatnie są dłuższe o centymetry obcasa. Równie atrakcyjne i zarazem niezwykle seksowne są też modne szpilki w kolorze intensywnej czerwieni. To model butów stanowiących uosobienie kobiety z ognistym temperamentem, będącej pragnieniem każdego mężczyzny.

 

Czerwone szpilki są idealnym dodatkiem do wieczorowej sukienki, ale też sprawdzą się w sypialni w parze z koronkową bielizną. Z kolei panie stawiające na elegancję mogą sięgnąć po modne szpilki w kolorze czarnym, który jest nie tylko wytworny, ale i uniwersalny. To doskonałe uzupełnienie oficjalnego stroju, łagodzące jego surowość i akcentujące kobiecość. Szpilki damskie w kolorze cielistym lub czarnym powinny się znaleźć w każdej szafie zwłaszcza, że idealnie będą się komponować zarówno z sukienką wieczorową, jak i jeansami.

Sortuj według:
    4.9/5


    99% klientów poleca ten sklep
    19000 opinii od 2012 roku