Poczuj prawdziwą wygodę połączoną z elegancją, nosząc najmodniejsze espadryle

 

Dla osób aktywnych nie ma większego przyjaciela od wygodnych butów, a tę specjalną rolę doskonale spełnią płaskie, tekstylne lub skórzane espadryle.

 

Wyjątkowa atrakcyjność espadryli nie kryje się w ich elegancji, chociaż wiele osób z pewnością dostrzeże w nich niepowtarzalny urok, jaki zawierają w sobie proste linie, ażurowe zdobienia i wymyślne sznurowania. To buty dla osób, które ponad wszystko cenią sobie wygodę, a w chwilach dalekich od oficjalnej sztywności kochają obuwie, które doskonale jednoczy się ze stopami. Espadryle mają płaskie podeszwy, niekiedy lekko pogrubione, a miękka góra świetnie układa się na stopie, zapewniając wygodę nawet podczas długiej wędrówki po sklepach czy spaceru w parku.

 

Jasne kolory, miękkie tkaniny, a przede wszystkim forma, doskonale otulająca stopę, elastycznie dopasowując się do niej podczas chodzenia to największe atuty, które sprawiają, że po espadryle z upodobaniem sięga każda kobieta i każdy mężczyzna.

 

Espadryle – kwintesencja wygody w uniwersalnym fasonie

 

Espadryle to buty, które nie liczą lat właścicielki. Doskonale prezentują się zarówno u nastolatek, jak i u pań w kwiecie wieku. To również obuwie uniwersalne, świetnie pasujące do każdego wiosennego i letniego stroju. Można je nosić w komplecie z szortami, lekką kwiecistą sukienką, ale też z jeansami czy bardziej eleganckim strojem. W espadrylach świetnie spaceruje się po plaży, spędza czas przy ognisku, bawi na imprezie.

 

Espadryle to buty, które kojarzą się z dziewczęcym wdziękiem, z bieganiem po ogrodzie lub nadmorskim deptaku, ze spontanicznym tańcem w kolorowej koszulce i zwiewnej spódniczce. To buty dla osób, które od czasu do czasu lubią zapomnieć o elegancji, przedkładając nad nią wyjątkowy komfort, pozwalający zapomnieć o tym, że na stopach noszą obuwie. Espadryle to również buty będące zwiastunem wiosny i lata, zaakcentowanych jasnymi tkaninami, przewiewnym płótnem i miękką skórką, a także kwiecistymi wzorami.

 

Espadryle to wygodne buty na wiosnę i lato, w których każdy się zakocha! To obuwie, które zagwarantuje udane wakacje!

Sortuj według:
    4.9/5


    99% klientów poleca ten sklep
    12000 opinii od 2012 roku