Wczytuję dane...
Sortuj według:

Genuine Leather

Genuine Leather

Co oznacza Genuine Leather? W dosłownym tłumaczeniu to ”prawdziwa skóra”. W ten sposób nazywa się produkty wykonywane z naturalnej skóry. Współcześnie coraz rzadziej można kupić wyroby ze skóry naturalnej. Przede wszystkim z powodu wysokich kosztów zakupu i obróbki takiej skóry oraz coraz większy nacisk na ekologię i ochronę środowiska naturalnego. Dlatego większość produktów wykonywana jest z tzw. skóry ekologicznej, która ma imitować tę naturalną. Jednak skóra używana do produkcji obuwia i torebek to w większości produkty uboczne przemysłu spożywczego i ta skóra wymaga odpowiednich zabiegów oraz obróbki, zanim będzie wyglądać jak wierzchnia i szlachetna warstwa skóry. Dopiero wtedy będzie mogła być wykorzystana jako materiał na torebkę lub inne akcesoria.  

Jak odróżnić torebki Genuine Leather od tych wykonanych ze skóry ekologicznej?

Na produktach wykonanych ze skóry naturalnej umieszczony jest napis Genuine Leather. Czasem można spotkać podobne napisy tj. real leather lub echt leder. Jednak, czy te dwa słowa gwarantują nam, że produkt wykonany jest ze skóry naturalnej? Niestety firmy różnie interpretują to, czym jest prawdziwa skóra. Jak możemy sprawdzić, czy rzeczywiście Genuine Leather torebki są wykonane z prawdziwej skóry? Przede wszystkim po zapachu. Torebki Genuine Leather mają charakterystyczną dla naturalnej skóry woń, której nie mają torebki ze skóry ekologicznej. Nie zawsze zapach jest intensywny, ale zawsze jest wyczuwalny. Faktura prawdziwej skóry nie jest idealna. Widoczne są pory i marszczenia, które mają różne wielkości i znajdują się w różnych miejscach. Skóra naturalna ma różne odcienie i nie jest jednolita oraz może mieć naturalne skazy. Dlatego każdy wyrób jest jedyny i niepowtarzalny. Każda torebka wykonana z naturalnej skóry będzie inna, bo nie ma dwóch takich samych kawałków skóry. Faktura skóry ekologicznej jest bardziej jednolita i powtarzalna. Genuine Leather torebka wykonana z naturalnej skóry jest miła w dotyku, a sama torebka nie niszczy się, ale z biegiem lat zmienia się jej kolor. Dlatego torebka Genuine Leather to inwestycja na wiele lat.

Torebki skórzane włoskie Genuine Leather

Torebki Genuine Leather są torebkami klasy premium – światowe marki projektują i produkują torebki z naturalnej skóry z ogromną starannością i dbałością o detale. Te torebki cechują się wysoką jakością, trwałością i są jedyne w swoim rodzaju. Służą swoim właścicielkom długie lata. Torebki Genuine Leather ze skóry naturalnej są droższe od tych ze skóry ekologicznej. Skóra poddawana jest wielu zabiegom i obróbce, zanim będzie można cieszyć się nią na torebce, a sam proces wymaga czasu, wiedzy i doświadczenia. Kobiety cenią produkty wysokiej jakości z naturalnej skóry. Sprawdź nasze propozycje! Może znajdziesz właśnie to, czego szukasz. Przekonaj się sama i podaruj sobie trochę luksusu. Poczuj przyjemność z noszenia torebki Genuine Leather. Taka torebka będzie towarzyszyć Ci długi czas i podziękujesz sobie za swój wybór. Zobacz ofertę naszego sklepu i poznaj torebki skórzane włoskie Genuine Leather. Jedna z tych torebek  może być Twoja. Sprawdź!

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu