Wczytuję dane...
Sortuj według:

Torebka na laptop

Podróżowanie z komputerem może być wygodne i bezpieczne, jeżeli tylko masz do tego odpowiednią torebkę na laptopa. Kup ją w Panitorbalska.pl! Oferujemy modele, które nadają się doskonale do codziennego zabierania notebooka do pracy czy na uczelnię, ale i takie, które będą idealne na biznesowe spotkania, bo podkreślą Twój profesjonalizm. To uniwersalne torby, pasujące niezależnie od tego, ile cali ma Twój laptop. Podkreślenia wymaga także ich jakość. Stworzono je z wytrzymałej skóry ekologicznej, dlatego są to niesamowicie trwałe torebki. Laptop będzie miał w nich zapewnione odpowiednie warunki, bo skutecznie izolują go zarówno przed deszczem, jak i przed niską lub wysoką temperaturą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla kobiet jest sam design, dlatego oferujemy torby w wielu kolorach, w tym między innymi w cudownym bordzie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swoją nową torebkę na laptop!

Spakuj swój laptop – torebki damskie w różnych fasonach

Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz zabierać swój laptop, torebka stanowi akcesorium, które jest do tego niezbędne. Tylko tak możesz transportować go bezpiecznie i wygodnie. W ofercie Panitorbalska.pl znajdziesz torby idealnie wpisujące się w biurowy dress code i mniej formalne. Wszystkie mają usztywniane krawędzie i regulowany pasek w komplecie, dzięki czemu możesz nosić je przewieszone przez ramię. Niektóre torebki na laptop posiadają także wygodną rączkę. Zarówno rączka, jak i pas zamocowany jest na solidnych sprzączkach, dlaczego nie ma tutaj mowy o przypadkowym upuszczeniu sprzętu.

Torebka – laptop i akcesoria


Chcesz przenieść w torebce damskiej laptop, ale i pozostałe akcesoria, takie jak zasilacz, kabel czy myszkę komputerową? Nie ma problemu! Dostępne u nas torby cechują się dużą pojemnością, a do tego mają nawet trzy kieszenie w środku, dlatego możesz rozdzielić poszczególne elementy, aby zapobiec uszkodzeniu obudowy laptopa. Klientkom poszukującym wygodnej torby na laptopa polecamy także nasze skórzane plecaki A4.

  • cz
  • ro
  • sk
  • hu